Instagram Facebook
Úvod » Značky » MLASK

MLASK

Proč ten název?

Název "Mlask" nezapomenete. Je to české citoslovce spojené s pozitivními emocemi. Nemusí se jednat pouze o jídlo nebo o polibek. Nečekaný název pro produktovou značku. Přestože má pět písmen, je to pouze jedna slabika, kterou každý umí správně vyhláskovat, vyslovit i napsat v češtině i v angličtině. Mlask! :)

Kdo za tím vším stojí?

Michal ČermákZatím já, brňák, co už je dekádu v Praze, Michal Čermák. Milovník designu a architektury, sportu a adrenalinu, tekutého chleba a přátel. Tvarové i materiálové čistoty, geometrického dekoru a organických tvarů. Po letech strávených redaktorskou činností pro architektonický časopis, plánováním a realizací odborných eventů, offline i online marketingem v korporátním prostředí, jsem se rozhodl splnit si podvědomý sen. Navrhovat, vyrábět a prodávat produkty. Začal jsem šperky pro zdůraznění jedinečnosti žen a postupně budou dle možností přibývat rozmanitější a větší produkty.

Dalo by se říct, že v pondělí jsem designér, v úterý řemeslník, který produkty ručně brousí, lakuje a kompletuje, ve středu fotograf a klikař ve Photoshopu, ve čtvrtek přes den obchoďák, večer skladník, v pátek webmaster a SEO specialista a v sobotu stánkový prodejce na design/fashion marketu.

Váš Michal Čermák, MLASK